ABD California Los Angeles World Quality Summit Konferansı Konuşmacı Olarak Katılım

Arif Kerem Göğüş, ABD’nin  California eyaletinin Los Angeles şehrinde düzenlenen World Quality Summit Konferansında Türkiye’den Simit Sarayı’nın sahibi Halit Okutur ile birlikte Türk iş dünyasının önde gelen isimleri Amerika’daki meslektaşlarıyla deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya geldi. Hollywood’un ünlü aktörlerinden Bill Cosby, Jim Carrey, Michael Jordan, Robin Williams gibi ünlü isimlerin de davet edildiği Dünya Kalite Zirvesi; iş, sanat, siyaset dünyasından önemli isimlere de ev sahipliği yaptı.

Bu amaçla Intercontinental Century City,’de, Türkiye’den Arif Kerem Göğüş ve dünyada önde gelen sanayici ve iş adamlarının, bilgi, birikim ve deneyimlerini aktarmasına fırsat veren etkinlikleri ile, devlet ve özel sektör temsilcilerinin yanı sıra STK’lar ve bürokrasinin de katılımcılar arasında bulunacağı Dünya Kalite Konferansını gerçekleştirildi.
Türkiye’den Arif Kerem Göğüş, Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Halit Okutur’un yanı sıra tüm dünya’dan da iş ve siyaset dünyasının geniş katılımıyla gerçekleşecek olan konferanslarda, talepler ve beklentiler üzerine yapılan araştırmalar sonucu tesbit edilen ihtiyaçların giderilmesi için işbirliği imkanları aranacak ve düzenlenen sempozyumlarla konusunda uzman kişilerin düşüncelerine başvuruldu.

Dünya Kalite Zirvesi, AR-GE ve O’na bağlı olarak oluşturulacak kalite ve inovasyon tanımını yeniden şekillendirirken üretim, tüketim ve hizmet boyutunda uygulanabilir inovasyon arayışlarını California Los Angeles’da katılımcılarla paylaşıldı.

Dünya Kalite Zirvesi’nde Arif Kerem Göğüş, başta İnovasyon ve Fikir Yönetimi olmak üzere, İş Dönüşümü, Operasyonel Mükemmellik, ve Maliyet Yönetimi konularında, California Los Angeles’da Türkiye’nin Amerika’da iş yapan önemli şirketlerinin yöneticilerinin olduğu konferansta bizzat uygulayarak kazanılmış deneyimleri paylaştı.

    izmir escort