Arnavutluk Başkenti Tiran Resmi Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Arnavutluk’a gerçekleştirdiği resmi ziyarete eşlik eden heyette Kerem Göğüş de yer aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Arnavutluk ziyaretinde Arnavutluk Cumhurbaşkanı Buyar Nişani, bakanlar ve iş adamlarının katılımlarıyla gerçekleşen görüşmelere  Kerem Göğüş de katıldı.

“İNŞAAT VE ENERJİ DE ÇIKABİLECEK FIRSATI DEĞERLENDİRİRİZ”
Kerem Göğüş, Arnavutluk ziyaretinin iki ülke arasındaki ticari işbirliklerinin artması yönünde ciddi bir girişim olduğunun altını çizdi. Göğüş, Arnavutluk ziyaretinde Arnavutluğun sınır ülkesi olmamasına rağmen komşu ülke gibi gördüklerini ve inşaat, enerji yatırımları ile yakından ilgilendiklerini kaydederek varolan potansiyel ile ilgilendiklerini ve çıkabilecek bir fırsatı değerlendirebileceklerini belirtti.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN DESTEĞİ İŞ ADAMLARI İÇİN BÜYÜK FIRSATTIR”
Göğüş, “Dış yatırımlarda da devletimizin desteğini hissediyoruz ayrıca Türk iş dünyası olarak son yıllarda gittiğimiz ülkelerde gördüğümüz ilgi ve güven çok yüksek. Ziyeret kapsamında Cumhurbaşkanımızın bir yerde tıkanma varsa bu tıkanmayı gidermektir. Bunun için pratik olacağız. Eğer bu konuda pratik olmazsak neticeye varamayız şeklindeki açıklamaları ve iş adamlarının önündeki engellerin kaldırılması ve yatırımların hızlı devam etmesi konusunda Cumhurbaşkanları olarak her türlü desteği vereceklerini söylemeleri iş adamları için büyük bir fırsattır dedi. Kerem Göğüş ayrıca ülkemizin ihracat ve yurt dışı yatırım rakamlarını artırmak biz iş adamlarına düşen bir sorumluluktur dedi.

TÜRKİYE ARNAVUTLUK İŞ FORUMU’NA DA KATILDI
Göğüş Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş, ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Arnavutluk Cumhurbaşkanı Buyar Nişani’nin yanı sıra Ahmet Çalık, Nihat Özdemir gibi iş dünyasından isimlerin de yer aldığı Türkiye Arnavutluk İş Forumu’na da katıldı.

    izmir escort